DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Prestige Yachts

Son Güncelleme :

16 Mart 2023 - 22:43

Prestige Yachts

Prestige Yachts 1989 yılında Fransa’da kurulmuş bir lüks yat üreticisidir.

Prestige Yachts  dünya çapında 60’tan fazla ülkede faaliyet gösteren bir ağa sahiptir ve performansı üstün hizmet vermektedir. Ek olarak,

PRESTİJ YATLARI KEŞFEDİN

40’TAN 70 FEET’E KADAR LÜKS YATLAR, SU ÜZERİNDEKİ EVİNİZ

DENİZ İLE UYUM İÇİNDE YAŞAYIN
Şaşırtıcı özellikleri ile kendi segmentinde tek olan M48, denizde huzurlu anlar yaşamanız için eşsiz bir hareket ve denge özgürlüğü sunuyor.

Bu çok gövdeli yat, en üst düzeyde konfor sağlayan cömert, parlak bir şekilde aydınlatılmış ve zarif yaşam alanları ortaya koymaktadır. Denizle uyumlu ve yumuşak bir tempoda yaşam vaat ediyor.

Doğayla ve kendinizle gerçekten yeniden bağlantı kurun.

Prestige Yacht dünya çapında 60’tan fazla ülkede faaliyet gösteren bir ağa sahiptir ve performansı üstün hizmet vermektedir. Ayrıca firma, teknik destek, yedek parça temini, finansman ve sigorta gibi yat sahiplerine özel birçok hizmet sunmaktadır. Prestige Yach, kaliteli ve şık tasarımları ile lüks yat yaşamını sürdürmenin markası haline gelmiştir.

Boats Group Turkey

Haberi buradan sesli olarak dinleyebilirsiniz.

Prestige Yachts dünya çapında 60’tan fazla ülkede faaliyet gösteren bir ağa sahiptir ve performansı üstün hizmet vermektedir. Ayrıca firma, teknik destek, yedek parça temini, finansman ve sigorta gibi yat sahiplerine özel birçok hizmet sunmaktadır. Prestige Yachs, kaliteli ve şık tasarımları ile lüks yat yaşamını sürdürmenin markası haline gelmiştir.

Boats Group Turkey