DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam

Tecnomar

Son Güncelleme :

27 Şubat 2024 - 1:38

Tecnomar

 

Tecnomar, İtalyan Deniz Grubu’nun bir parçası olarak küresel bir operatördür ve tekne sektöründe eksiksiz bir lüks deneyimi sunar. Grup, kalite, detaylara gösterilen özen, tasarım, sanat, yenilik ve Made in Italy’nin gerçek özünden oluşan bir portföy sunma yeteneğine sahiptir.

TECNOMAR markası, dinamizmle eş anlamlıdır ve filosu genellikle 50 metreye kadar hızlı ve sportif hatlara sahip yatları içerir.

1987’den bu yana, Tecnomar 289 yatı piyasaya sürmüştür. Marka, Viareggio’da, 20 metre uzunluğundaki motorlu teknelerin üretimine odaklanarak doğmuş ve bu tekneleri yüksek düzeyde sportiflik ve yenilikçi tasarım ile karakterize etmiştir.

Daha sonra, üretim döngüsünü optimize etmek amacıyla Tecnomar, ticari ve üretim ofislerini Massa Carrara sanayi bölgesine taşımıştır. 2000’li yıllardan itibaren, tersane sürekli büyüyen yatlar geliştirmiş ve dünya genelinden gelen müşteri taleplerini karşılamak için çalışmıştır.

Tecnomar’ın 20 yıldan fazla deneyimi, açık deniz dünyasını ve büyük motoryatları ayıran doğal mesafenin ötesine geçmesini sağlamıştır. Ocak 2009’da, Giovanni Costantino, Tecnomar’ın Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su olarak atanmış ve şirketin yeniden yapılanma planını geliştirmiş ve uygulamıştır.

Yenilenmiş ve genişletilmiş bir üretim merkezi ile başka merkezler inşa edilmiş ve endüstriyel sistem yenilikçi bir şekilde yeniden tanıtılmıştır. Tecnomar’ın filosu bugün tamamen çelik ve alüminyumdan yapılmış tekneleri, özel bir dikkatle eko-sürdürülebilirlik prensiplerine uyarlar.

Kalite kontrolü için yeni sistemler uygulanmış ve pazarlama yaklaşımı farklılaştırılmıştır. Son 2 yıl içinde, geleneksel tekne sektörü için mutlak bir yenilik olan yeni ve etkili bir endüstriyel sistem geliştirilmiştir. Yatırımlar ve deneyimli bir profesyonel ekibin katkılarıyla, teknik ve endüstriyel bilgi benzersiz bir şekilde geliştirilmiştir.

Boats Group