DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Rhea Marine

Son Güncelleme :

26 Şubat 2024 - 22:39

Rhea Marine

 

Rhea Marine, La Rochelle’de bulunan küçük bir tersane olarak öne çıkmaktadır. Firmanın benzersizliği, bilgi, deneyim, gelenek ve denizcilik mirası tutkusuna dayanmaktadır. Rhea Marine, zarif motorlu teknelerin inşası konusunda yetenekli ellerle çalışmaktadır ve müşterilerin isteklerine göre kişiselleştirilebilen ürünler sunmaktadır.

Firmanın öne çıkan özellikleri şunlardır:

Gelenek: Rhea tekneleri, Fransız Atlantik Kıyısı’nda yelken açan tipik ahşap tekneler olan “coureauleurs”un geleneksel estetiğinden ilham almaktadır. Ayrıca, balıkçıların ve istiridye çiftçilerinin deneyimlerinden de etkilenmişlerdir. Bu geleneksel miras, Rhea teknelerinin tasarımında ve estetiğinde kendini göstermektedir.

Tutku: Rhea Marine, en kaliteli tekneleri sunmak için montaj ve yapım tekniklerinde geleneksel kurallara uyum sağlamaktadır. Bu tutku, vintage tarzıyla karakterize edilen ve modernlikle birleştirilen ürünlerin ortaya çıkmasını sağlar. Her tekne, alevli bir yay ve bir takla gibi özgün özelliklerle donatılarak gerçek bir denizcilik mesleği duygusunu yansıtır.

Rhea Marine, denizcilik tutkusunu ve geleneksel zanaatkarlığı modern teknoloji ve tasarım ile birleştirerek benzersiz ve özgün tekneler sunmaya devam etmektedir.

Boats Group