DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Heysea Yachts

Son Güncelleme :

13 Şubat 2024 - 19:28

Heysea Yachts
Heysea Yachts: Çin’in Lider Özel ve Üretim Yat Üreticisi

Heysea Yachts, 2007 yılında deneyimli deniz mimarları ve mühendisler tarafından kurulmuş, Çin’in orta ve geniş yelpazedeki özel ve seri üretim yatlarının önde gelen üreticisidir. Şirket, Çin imalat deneyimini ve batı yatçılık kültürünü birleştirerek yüksek kalite ve ürün esnekliği ile tanınmıştır.

Heysea’nın tersanesi, Hong Kong’un yakınlarındaki Pearl River Deltası’nda bulunmaktadır ve aynı anda ondan fazla yatın inşa edilmesine ve maksimum uzunluğun 142 fiti aşmasına izin vermektedir. Heysea, 2007 yılında piyasaya sürülen ilk modeli Heysea 75’in ardından kompozit ve çelikte birçok yeni model geliştirmiş ve başarılı bir şekilde satmıştır. Bu başarı, şirketin 2015 yılından bu yana dokuz sıra birden yükselmesine ve 2018 Global Order Book’ta 16. sırada yer alarak listede ilk 20’ye giren tek Çin merkezli yat üreticisi olmasına yol açmıştır.

Heysea’nın başarısı, işine adanmış mühendisler, tasarımcılar ve ustalardan oluşan güçlü bir iç ekibe dayanmaktadır. Şirket, konseptten teslimata kadar eksiksiz bir paket sunma kabiliyetiyle tanınır ve rekabetçi fiyatlı ve son derece özelleştirilebilir yatlar sunar. Heysea, uluslararası tasarım stüdyoları ve yat yönetim şirketleri ile yakın işbirliği içinde çalışarak, denizaşırı müşterilere sahip olmuş ve denizaşırı pazardaki varlığını güçlendirmiştir.

Heysea’nın yer aldığı Guangdong eyaleti, Çin’in endüstriyel güç merkezi olup, Hong Kong’a yakın konumuyla avantaj sağlamaktadır. Bu konum, şirketin yerel, ulusal ve uluslararası tedarikçilerle yakın ilişkiler kurmasına olanak tanımaktadır. Müşterilere çeşitli malzeme, sistem ve çözümler arasından seçim yapma avantajı sunan Heysea, maliyet, kalite ve uyumluluğu mükemmel bir şekilde dengeleyerek müşterilerine olağanüstü lüks yatlar sunmaktadır.

Heysea Yachts, 2020 Global Order Book’ta 12. sırada yer almakta olup, Çin anakarasında bir numaradır. Şirket, Çin anakarasından listelenen tek Çin tersanesidir. Heysea’nın sürekli yenilik arayışı ve başarılı projeleri, onu sektörde önde gelen bir konuma getirmiştir.

Boats Group