DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam

Frauscher

Son Güncelleme :

13 Şubat 2024 - 12:09

Frauscher

Avusturya’da Yapilan Gururlu İşçi̇li̇k
2012 Yılında Frauscher, Ohlsdorf’ta Yeni Tersaneyi Açtı: Gmunden Yakınlarındaki Moosham’daki Eski Binanın Iki Katı Büyüklüğünde, 3000 M2’lik Bir Yüzey Alanına Sahip, Daha Büyük Yatlar Inşa Etme Imkanı Sunuyor Ve Yılda Inşa Edilen Ünite Sayısını Önemli Ölçüde Artırdı. Bu Amaca Ulaşmak Için, Kalifiye Çalışan Sayısını Önemli Ölçüde Artırmak Gerekli Hale Geldi – Çoğu, Yukarı Avusturya’daki, Güçlü Bir Şekilde El Sanatlarının Şekillendirdiği Salzkammergut Bölgesinden Geliyor. Ancak Bazıları Başka Ülkelerden Ve Kıtalardan Da Bize Geldi.

Profesyonel Prosedürlerle El Yapimi Hassasi̇yet
Yeni Tersanenin Inşasıyla Birlikte, Tekne Yapımı, Satış, Pazarlama Ve Kontrolünü Tek Bir Yerde Birleştirmek Lojistik Ve Ekonomik Açıdan Önemliydi. Sonuç Olarak, Süreçler, Iç Iletişim, Çalışma Ortamı Ve Nihayetinde Tekne Yapımının Kalitesi Önemli Ölçüde Iyileştirildi. Bu, Çalışanlara Kendilerini Büyük Tutkularına Adamaları Için Daha Fazla Zaman Verir: Olağanüstü Teknelerin Geliştirilmesi Ve Inşası. İş Süreçlerinin Ve Yapılarının Sürekli Iyileştirilmesi, Yalın Sistemler, Işte Çok Fazla Eğlence Ve Koşulsuz Mükemmellik Isteği, Şirketi “duygu Mühendisleri” Haline Getirdi.

Gelecek Gelecek Yaratiyor
Frauscher, 90 Yılı Aşkın Süredir Müşterilerini Yenilikçi Fikirleri, Kusursuz Işçiliği Ve Uluslararası Birinci Sınıf Tekne Yapımında Su Kenarındaki Güzel Saatlere Olan Tutkusu Ile Etkiliyor. Tasarım Ve Teknolojik Gelişmeler Bir Başarı Faktörüdür. Uluslararası Saygın Tasarım Ofisleri, Kendi Tasarım Ve Inşaat Ekibimizle Birlikte Dünya Çapında Tanınan Bağımsız, Yeni Bir Tasarım Dili Yaratır. Frauscher, 1955’ten Beri Seri Üretimde Elektrikli Tekneler Üretiyor, 2008’de Dünyanın Ilk Hibrit Motorlu Spor Teknesini Ve Son Olarak 2009’da Hidrojen Enerjisiyle Çalışan Dünyanın Ilk Tam Sertifikalı Teknesini Yaptı. Son 5 Yılda Satılan Tüm Frauscher Teknelerinin Yaklaşık %40’lık Payıyla Elektromobilite Sadece Gelecek Için Bir Hayal Değil, Bir Gerçek.

Yüzeyi̇n Üzeri̇nde
Son Teknoloji Boyahane, Daha Fazla Kişiselleştirme Talep Eden Müşterilere Yanıt Olarak Yeni Tersanenin Hemen Ardından Inşa Edildi. Tekne Tipine Ve Istediğiniz Renge Göre: Her Tekne, Usta Ressamımız Ve Ekibi Ile Mümkün Olan En Yüksek Kalitede Çalışarak Astardan Son Kata Kadar 11 Kat Boyanır. Kendin Için Bak…

Tekne Sahipleri, Gemide Rahat Ve Keyifli Bir Atmosfer Deneyimi Yaşamak Isterler. İster Yalnız Ister Arkadaşlarıyla Olsun, Umursamadan Iyi Vakit Geçirmek Isterler. Frauscher Ekibi Bunu Biliyor, Çünkü Tekneleri Tam Olarak Bunun Için Geliştiriyor Ve Üretiyorlar.
Servis, Yeniden Takma Veya Onarım Söz Konusu Olduğunda, Güvenilir Ve Profesyonel Servis, Yeniden Takma Veya Onarım Için Nereye Gidebileceğinizi Bilmek Iyidir. Frauscher Ekibinin Temel Kaygısı, Teknenizden Uzun Yıllar Keyif Alacağınızdır.

Frauscher Servi̇s  Tersanesi̇
Teamfoto Frauscher Bootswerft Onarım Hizmeti
Onarım, Servis, Bakım, Temizlik, Boyama
Onarım Servis Ekibine Emektar Üretim Şefi Friedrich Nöhammer Başkanlık Ediyor. Tersane Neden Kendi Onarım Servis Ekibine Sahip? Nöhammer, “Bir Yandan Bu Bireysel Görevler Daha Hızlı Ve Odaklanarak Gerçekleştirilebilirken, Diğer Yandan Da Yeni Teknelerin Sorunsuz Ve Verimli Bir Şekilde Üretilmesini Sağlıyor” Diyor. Ve Dahası: “çünkü Onlarca Yıldır Tekne Yapıyoruz Ve Teknik Gelişmelerin Yanı Sıra Her Türlü Malzeme Ve Tahrik Sistemine Çok Aşinayız.” Hasar Nedeniyle Yapılan Onarımların Yanı Sıra, Cilalama, Yeni Döşeme Veya Paslanmaz Çelik Bağlantı Parçaları Gibi Tamir Işleri Ile Tersanenin Tekne Ve Güvertede Kendi Boyama Kabininde Boyama Işlemleri De Yapılmaktadır.

Boats Group