DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam

Ege Yat

Son Güncelleme :

11 Şubat 2024 - 15:54

Ege Yat

Ege Yat: Denizlerdeki İnci

Deniz, özgürlüğün ve keşiflerin sonsuz kıyısızlığıdır. Ve Ege Yat, bu denizlerdeki maceranın en güvenilir rehberidir. 1978 yılında fiberglass sandal ve küçük tekne üretimiyle başlayan serüvenimiz, yıllar içinde büyük teknelerin de imalatını içine alacak şekilde genişledi.

Tamamen kendi tasarımlarımızla, 7 senelik bir özveri ve çalışmanın ardından 40’ın üzerinde yelkenli ve motoryat ile 150’ye yakın optimist, pirat gibi küçük tekneler ürettik. 2001 yılında kurulan EGE YAT firmasıyla birlikte, üretimimizi ihracata yönlendirerek Avrupa standartlarında tekneler üretmeye başladık.

İlk adımımız, yenilenen EGE 40 DS modelimizi İsviçre’ye ihraç etmek oldu ve bu, uluslararası alanda da kalitemizin tanınmasının bir göstergesi oldu. Günümüzde, 7 metreden 12 metreye kadar 5 farklı boyutta yelkenli yat modelimiz ve iki ayrı motoryat modelimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.

2008 yılında, denizcilik tutkunlarına yönelik bir platform olan Egeyat Sailing Club’ı kurduk. Bu kulüp, denizcilik tutkunlarını bir araya getirerek denizdeki maceralarını daha da keyifli hale getiriyor.

Türkiye genelinde bayi ve servis ağımızı genişleterek, daha fazla deniz severin bizimle buluşmasını ve Ege Yat ailesine katılmasını bekliyoruz.

Ege Yat, denizcilik dünyasında adeta bir inci gibidir. Güvenilirlik, kalite ve tutkuyla işlediğimiz her bir tekne, denizlerde unutulmaz anılar yaratmak için bekliyor. Siz de Ege Yat ailesine katılın, denizin büyülü dünyasında yolculuğa çıkın.

Boats Group