DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Ab Inflatables

Son Güncelleme :

08 Şubat 2024 - 13:45

Ab Inflatables

Tecrübe etmek

1969’da doğan AB Inflatables, bu yıl 50 yılı aşkın kesintisiz üretimi kutluyor. Bugün, ürünlerimizin dünyanın neredeyse her köşesine dokunduğunu ve binlerce müşterinin güvenini kazandığını söylemekten gurur duyuyoruz.

Tasarım

En kaliteli malzemelerle ve detaylara gösterilen özenle üretilen üstün rijit şişme botlarımız (RIB’ler) dünya çapında tanınmakta ve beğenilmektedir. Rekreasyonel kullanım, ticari operasyonlar ve jet segmentleri için tasarlanmış olup 80’den fazla modelde mevcuttur.

Her AB modeli, daha az beygir gücü ile daha kolay planlama sağlayarak yükseltilmiş bir yay oluşturan ve performansı artıran benzersiz bir ön gövde tasarımına sahiptir. Bu, teknenin su birikintilerini kesmesine ve kesmesine olanak tanıyarak spreyi neredeyse ortadan kaldırır. Sonuç, piyasadaki diğer şişme botlardan daha yumuşak, daha dengeli ve daha kuru bir sürüş.

Kalite

Müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunma taahhüdümüz, tüm üretim süreçlerimizi üçüncü taraf denetçiler tarafından titiz değerlendirmelere tabi tutmaya kadar uzanır. Bu, kalite sertifikalarımızın sıkı denetimi altında inşa etmek anlamına gelir – ABD için NMMA, Avrupa için CE ve ISO 9001 kalite standartları.

izlenebilirlik

Her bir tekneyi benzersiz bir tarih raporuyla oluşturmanın, ne zaman yapıldığını ve süreçte hangi malzemelerin kullanıldığını belgelemenin verdiği huzuru sunuyoruz. Bu kayıtlar, üretim prosedürlerimizi farklı aşamalarda geliştirmek için bizim için değerli olduğunu kanıtladı. Sürekli öğrenme sözümüzü yerine getirmemizin sadece bir yolu olan bu kalite kontrol sistemi, 50 yılı aşkın işimiz boyunca teknelerimizde önemli iyileştirmeler yapmamızı sağladı.

İnovasyon ve Zanaatkarlık

Üstün şişme botlar üretmeye yönelik sarsılmaz bağlılığımızın bir parçası olarak, teknelerimizin gövde, tüpler, arma ve içten takma motor kurulumları dahil olmak üzere %100’ünü kendi ellerimizle üretiyoruz. Her bir tekneye olan bağlılığımız, en küçük detayların bile özenle ele alınmasını sağlar. Sonuç, müşterilerimizi AB’den bekledikleri olağanüstü kaliteyle memnun etmek için tasarlanmış ve üretilmiş eksiksiz bir şişme bot serisidir.

Satış ve Servis Ağı

Dünya çapındaki geniş temsilci ağımız, kişisel bir dokunuşla hızlı yanıtlar sağlar. Teknik uzmanlıkları, kaliteli çalışmaya bağlılıkları ve üstün müşteri hizmetleri ile tanınan şirketleri seçiyoruz. Müşteriler, ağ ortaklarımız aracılığıyla yüksek bir işbirliği duygusuyla dünyanın her yerinde yedeklenecektir.

portföy

AB Şişme, dünya çapında RIB (Sert Şişme Bot) endüstrisinde en geniş portföyü sunmaktadır. Portföyümüz, açık alüminyum ve konsol RIB’leri, açık Fiberglas ve konsol RIB’leri (7.5ft / 2.39m’den 28ft / 8.33’e kadar) ve ayrıca hızlı büyüyen bir jet ihale hattını içerir. Her tekne fabrikamızda baştan sona tüpler, gövdeler ve elektrik tesisatları dahil olmak üzere üretilmektedir.

Her AB distribütörü, her bir tekneyi tamamen özelleştirme seçeneğiyle birlikte 80’den fazla farklı model sunacağına güveniyor. Bu, potansiyel müşterilerin alüminyum ve fiberglas segmentimizde oturma yerleri, konsollar ve düzenlerde olduğu gibi tüpler, döşemeler ve jelkot renkleri ile oynamasına olanak tanır.

Malzemeler

Her AB rijit şişme botu, yalnızca en iyi malzemeleri kullanarak olağanüstü standartlarda üretiyoruz. Denizcilik endüstrisindeki en güvenilir ve saygın tedarikçilerle çalışarak üstün bileşenleri tedarik etmek için dünyayı dolaşıyoruz. Sonuç, en prestijli yatlarda bulunanlara eşit, eşsiz işçilik ve kaliteye sahip bir şişme bottur.

Boats Group