DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Ki̇ralik Katamaran Levante 23.9 Metre 4 Kabi̇n 10 Mi̇safi̇r 59.000 €

Son Güncelleme :

05 Ocak 2023 - 1:45

Ki̇ralik Katamaran Levante 23.9 Metre 4 Kabi̇n 10 Mi̇safi̇r 59.000 €

Amaca uygun adaya atlama için ek ihale10 misafir kapasiteli
Levante, mükemmel bir yat kiralama tatili için seçkin bir adaydır.

Polonya tersanesi Sunreef Yachts tarafından inşa edilen 24.38m/80′ ‘Levante’ katamaran yat , 4 kabinde 10 kişiye kadar kiralamaya uygundur.

2013 yılında inşa edilen Levante, okyanusu şık bir şekilde kutluyor, bol güverte alanıyla rahat bir lüks sunuyor ve sığ su çekimi sayesinde dünyanın en güzel, ulaşılması zor demirleme yerlerine erişim sağlıyor.

MİSAFİR KONAKLAMA
Çocuklara uygun kurulumu sayesinde aileler özellikle Levante’yi sevecek. Ana güvertede yer alan bir master süit, iki adet çift kişilik kabin ve bir adet ikiz kabinden oluşan düzeni ile 10 kişiye kadar konaklama imkanı sunmaktadır. 3 queen, 3 single ve 1 pullman olmak üzere toplam 7 yatak bulunmaktadır. Ayrıca rahat bir lüks yat kiralama deneyimi sağlamak için teknede 4 mürettebatı taşıma kapasitesine sahiptir.

UÇAK İÇİ KONFOR VE EĞLENCE
Kiralamanızdaki aktiviteleriniz ne olursa olsun, kiralamanız boyunca rahatınızı korumak için klima gibi bazı etkileyici özelliklerin sorunsuz bir şekilde entegre edildiğini göreceksiniz.

PERFORMANS VE MENZİL
Levante, CTP gövde ve CTP üst yapı ile inşa edilmiştir. Levante 15 knot’ta rahat seyrediyor, maksimum 21 knot hıza ulaşıyor.

OYUNCAKLAR
Gemide Levante, gemide kaldığınız süre boyunca sizi ve misafirlerinizi suda eğlendirmek için çeşitli oyuncaklara ve aksesuarlara sahiptir. Bunların arasında prensip, ister yeni başlayan biri olun ister tecrübeli bir profesyonel olun, son derece eğlenceli olan su kayağıdır. Ek olarak, zaman geçirmek için sakin ve dinlendirici bir yol olan iki Itiwit kanosu vardır. Ek olarak WindSurfer’lar var – bağımlılık yapan ve çok eğlenceli. Bu da yetmezmiş gibi Levante’de balıkçılık ekipmanları, tüplü dalış ekipmanları, şişme su oyuncakları ve paddleboard’lar da bulunuyor. İhaleler söz konusu olduğunda, Levante sizi korur – biri Zodiac RIB dahil olmak üzere iki teklifle.

Bu kış Levante’de bir sonraki Hint Okyanusu lüks yat kiralama rezervasyonunuzu yapın. Ayrıca bu yaz talep üzerine rezervasyonları kabul ediyor.

Katamaran yat Levante, asla unutamayacağınız gerçekten bu dünyanın dışında bir kiralık tatil için etkileyici bir dizi seçkin olanaklara sahiptir.
TEKNE .TV