DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Satilik Süper Yelkenli̇ Marie 2010 Model 54.6 Boy 8 En 28.500.000 $

Son Güncelleme :

04 Ocak 2023 - 13:19

Satilik Süper Yelkenli̇ Marie 2010 Model 54.6 Boy 8 En 28.500.000 $

Maria, Vitters Tersanesi tarafından inşa edilen ve Hoek Brokerage tarafından satışa sunulan sofistike ve seçkin bir yelkenli yattır. Bu muhteşem yatın tasarımı için Hoek Design ve David Easton gibi tanınmış isimler seçilmiştir.

Geleneksel işçilik ve modern teknoloji, hafif bir iç mekana ve sofistike bir tarza sahip hızlı ve konforlu bir yelkenli yatı ortaya çıkarmıştır. Deniz resimleri, antikalar, küçük bir kuyruklu piyano ve gerçek çalışan toplar gibi detaylar, yolculuğunuzu macera heyecanı ve denizin romantizm zamanına götürecektir.

Maria’nın ana kamarasında bir California King yatağı ve sancak tarafında bir oturma alanı bulunmaktadır. Hem sahibin hem de sahibenin banyoları bulunmaktadır; biri buhar duşuyla donatılmışken diğeri küvetlidir. Ana kamaradan özel bir güverte evine ve kokpite erişim sağlanmıştır. Ayrıca, 3 çift kişilik misafir kamarası mevcuttur.

Yatın yemek odası, 10 kişilik oturma düzenine sahiptir ve mahremiyet için kapatılabilir özelliktedir.

Güverte evinin kıç tarafında, minderli oturma alanları, içecek masaları ve kokpitin dışında ek oturma alanları bulunan büyük bir kapalı kokpit bulunmaktadır. Bu geniş alan, yemekler için kullanılabilecek 10 kişilik geniş bir masa ve sandalye barındırabilir.

Maria, ABD sularındayken ABD’de ikamet edenlere satılamaz veya kiralanamaz.

Bu muhteşem yelkenli yat hakkında daha fazla bilgi için TEKNE.TV’yi ziyaret edebilirsiniz.

 

 

 

Boats Group